Peugeot 5008 fiyat listesi: Uygun fiyatlı Fransız tankı! - Page 1

Sınıfında rakipsiz diyebileceğimiz araçlardan birisi de hiç şüphesiz ki Peugeot 5008. Geniş aileler tarafından tercih edilen söz konusu aracın gerek konfor gerekse yol tutuşu anlamında neredeyse eksiği bulunmuyor.

Peugeot 5008 fiyat listesi: Uygun fiyatlı Fransız tankı! - Page 2

Bagaj kapasitesi olarak ise tam 780 litrelik devasa bir hacim sunan model, koltuklar yattığı zaman ise 1.940 litrelik bir alanı kullanıcılarına sunuyor. Arka yaşam alanı konusunda da oldukça başarılı olan 5008’in fiyat detaylarına gelin biraz daha yakından bakalım.

Peugeot 5008 fiyat listesi: Uygun fiyatlı Fransız tankı! - Page 3

Peugeot 5008 fiyat listesi: Fransız tankı!


Ülkemizde sıfır otomobil sahibi olmak pek de kolay değil. Bu gerçeği kabul ederken, premium seviyeye oynayan araçları hayal etmenin giderek zorlaştığını da anlamış oluyoruz.

Peugeot 5008 fiyat listesi: Uygun fiyatlı Fransız tankı! - Page 4

Peugeot 5008 fiyatlarını gözlemlerken de bu gerçeği daha net şekilde görüyoruz. Donanım seçenekleri anlamında pek de zengin olmayan söz konusu aracın en günümüzdeki en düşük fiyatı ise 1.290.000 TL olarak görünüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.