Peugeot 508 fiyat listesi: Bak işine Passat! - Page 1

D sedan olarak geçen Peugeot 508, sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. Şu anda bile iyi bir satış performansına sahip olan söz konusu otomobile olan talebin asıl olarak önümüzdeki sene patlama yapması bekleniyor.

Peugeot 508 fiyat listesi: Bak işine Passat! - Page 2

Zira Peugeot 508’in sınıfındaki en önemli iki rakibi; Volkswagen Passat ve Opel Insignia, 2022 yılının sonunda son kez banttan inecek. Bu otomobillerin 2023 yılında artık üretilmeyecek oluşu, Peugeot 508 için önemli bir fırsat anlamına geliyor.

Peugeot 508 fiyat listesi: Bak işine Passat! - Page 3

Peugeot 508 fiyat listesi: Bak işine Passat!


Peugeot 508 bildiğiniz gibi sportif çizgileri ağır basan bir araba. Bu da aracın daha çok gençler tarafından tercih edilmesi anlamına geliyor. Geniş ailesi olanların tercihi ise genelde Skoda Superb veya Volkswagen Passat oluyor.

Peugeot 508 fiyat listesi: Bak işine Passat! - Page 4

Bu modellerin hem içi hem de bagaj hacimleri, Peugeot 508’den çok daha fazla. Dolayısıyla Fransız üreticinin sportif görünüm için bazı şeylerden feragat ettiğini anlamış oluyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.