Peugeot 508 fiyat listesi: Çıldırmışsınız! - Page 1

D sınıfı sedan tarafında tüketicilerin çok fazla bir seçeneği kalmadı. Açık konuşmak gerekirse otomotiv devleri, bütün enerjilerini SUV modellerine ve elektrikli araçlarına veriyor. Hatta Volkswagen, bu uğurda fenomen otomobili Passat’ın üretimine son verme kararı almıştı. Her ne kadar Passat Variant satılmaya devam etse da aracın sedan versiyonu arttık banttan inmeyecek.

Peugeot 508 fiyat listesi: Çıldırmışsınız! - Page 2

Peugeot 508 fiyat listesi: Çıldırmışsınız!


Bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyen markaların başında ise Peugeot 508 geliyor. Passat ve Opel Insignia sonrasında doğacak boşluktan yararlanmak isteyen Fransız üretici, 508 modeli için son olarak bir makyaj operasyonu yapmıştı.

Peugeot 508 fiyat listesi: Çıldırmışsınız! - Page 3

Zaten oldukça sportif bir tasarım çizgisine sahip olan otomobil, artık çok daha karizmatik ve şık duruyor. Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz. Ancak genel kanı, 508’in sınıfında lider olabileceği yönünde. Ancak bunun için markanın donanım seçeneklerini arttırması ve fiyatları biraz geriye çekmesi lazım.

Peugeot 508 fiyat listesi: Çıldırmışsınız! - Page 4

Biz şimdilik güncel detaylardan bahsedelim. Peugeot 508 baz donanım seviyesinde karşımıza 1.5 litrelik dizel motoruyla beraber geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.