D sınıfı sedan modelleri içerisinde en sportif araba olarak dikkatleri üzerine çeken Peugeot 508, şirketin tasarım devriminin bir ürünü. Eski nesilleriyle alakası bile olmayan aracın ülkemizde de fazlasıyla beğenildiğini söyleyebiliriz. Bu beğeni, satış rakamlarında da kendini gösteriyor. Model satış rakamları anlamında Volkswagen Passat, Skoda Superb gibi rakiplerine kafa tutmayı başarıyor. Bu bağlamda aracın oldukça başarılı olduğunu söylemek herhalde yanlış olmaz.

Peugeot 508 fiyat listesi: En yakışıklı sedan!


Peugeot 508 sizin de tahmin edebileceğiniz gibi genel olarak gençler tarafından tercih ediliyor. Otomobil sportif tasarım yapısından dolayı arkada dar bir yaşam alanı ve de sınıfındaki diğer rakiplerine göre dar bir bagaj hacmi sunuyor.

Dolayısıyla büyük aileye sahip kişilerin tercihi genelde Passat ve Superb gibi modeller oluyor.

Peugeot 508 baz donanım seviyesinde karşımıza 1.5 litrelik dizel bir motor ile beraber geliyor. 8 ileri otomatik şanzımanla kombine edilen otomobilde 130 beygirlik bir güç söz konusu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.