Peugeot fiyatları yere indirdi! Araç alacaklara son fırsat - Page 1

Peugeot 208, 2012’den bu yana otomotiv sektöründe önemli işlere imza attı. Özellikleri ve tasarımıyla B segmentinde öne çıkan otomobil, son zamanlarda döviz kuru ve Rusya-Ukrayna savaşı kaynaklı yapılan zamlardan doğrudan etkilendi. 

Peugeot fiyatları yere indirdi! Araç alacaklara son fırsat - Page 2

Peugeot 208'nin özellikleri neler?


Peugeot 208; üç motor seçeneğiyle satışta. Otomobilin silindir hacmi ve silindir sayısı, tüm seçeneklerde aynı. Burada şanzıman, beygir, tork ve yakıt tüketimlerinde değişiklikler söz konusu. 1,2 PureTech; 75 hp güç ve 118 Nm tork üretebiliyor. 5 ileri manuel şanzımanla gelen otomobilin karma yakıt tüketimi 4,1 litre.

Peugeot fiyatları yere indirdi! Araç alacaklara son fırsat - Page 3

İkinci seçenekte 100 hp güç ve 205 Nm tork üretimi mevcut. Turbo beslemeli motorda 8 ileri tam otomatik şanzıman ve karma 4,3 litre yakıt tüketimi bulunuyor. Üçüncü seçenekte 130 hp güç ve 230 Nm tork karşımıza çıkıyor. 

Peugeot fiyatları yere indirdi! Araç alacaklara son fırsat - Page 4

8 ileri otomatik şanzımanla gelen motorun karma yakıt tüketimi ise 4,5 litre. Üç seçeneğin de benzinli olduğunu söyleyelim.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.