Polestar harika elektrikli bir yaşam sunacak yeni tasarımcılar arıyor! - Page 1

Polestar, sonunda Polestar 5 olacak olan O2 Convertible ve Precept gibi konseptlerle insan hayatını daha da kolaylaştıracak. İsveçli EV şirketi yeni kuracağı konsept lokasyon için tasarımcı arıyor.  Şirket, 2020 yılında öğrenciler ve profesyonel tasarımcılar için üçüncü yılı adına yenilenen bir tasarım yarışması başlattı. Geçen yıl, tasarım kazananları arasında fütüristik bir garaj ve sürüş sırasında havayı temizleyen bir konsept araç vardı.

Polestar harika elektrikli bir yaşam sunacak yeni tasarımcılar arıyor! - Page 2

Önceki yarışmalar Saf ve Aşamalı temalarına sahipken, bu yılın teması Performans olacak. Belki de bu, hidrojenli daha fazla spor otomobil göreceğimiz anlamına geliyor, ancak Polestar tüm tasarımların "bunu sürdürülebilir bir şekilde sağlayan gelişmiş teknik hikayeyi anlatması" gerektiğini söylüyor.

Polestar harika elektrikli bir yaşam sunacak yeni tasarımcılar arıyor! - Page 3

Polestar İç Tasarım Müdürü Juan Pablo Bernal, "Bu yılki Performans temasının, şimdiye kadar Tasarım Yarışmamıza son derece yaratıcı bir şekilde yanıt vermiş bir tasarım topluluğunun hayal gücünü yakalayacağına inanıyorum"

Polestar harika elektrikli bir yaşam sunacak yeni tasarımcılar arıyor! - Page 4

Markamızın özünü böylesine büyüleyici bir şekilde kullanmaya devam eden bir dizi gönderiden gerçekten ilham aldım. Bu yılın farklı olmayacağını umuyoruz. 20. yüzyılın yüksek tüketim performansı değişti, bu yüzden bu değişimi somutlaştıran tasarım fikirleri arıyoruz." açıklamasını yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.