Porsche Cayenne ilk defa makyajlandı - Page 1

Hatta pek çok Porsche sahibi SUV Cayenne'i benimseyemedi, hatta marka algısını düşürdüğün söyleyenler bile var. Fakat SUV modeller Porsche'yi en karlı markalardan biri haline getirirken, Alman marka da Cayenne'in yanına Macan'ı da ekleyerek eleştirilere cevap vermeyi başardı.

Porsche Cayenne ilk defa makyajlandı - Page 2

Makyaj operasyonu kapsamında gençleşen Cayenne'nin GTS versiyonunda göze çarpan ilk değişiklikler aracın ön tasarımında yer alıyor. Geniş ızgara, yeniden tasarlanan ön tampon, öndeki hava girişlerindeki keskin hatlar değişiklikler arasında…

Porsche Cayenne ilk defa makyajlandı - Page 3

Far grubunda ise, LED kullanılmış. Ayrıca otomobilin kaputu da genişletilmiş ve daha belirgin hatlara kavuşmuş. Sportif tasarım anlayışıyla oldukça kışkırtıcı bir görünüme sahip modelin 20 inç boyutundaki jantları ve standart versiyona göre 20 ile 24 mm alçaltılmış olması onu daha çekici bir hale getirirken, bu SUV’dan beklenen dinamizmi de sunmayı hedefliyor. Ayrıca, araçta spor egzoz sistemi de yer alıyor.

Porsche Cayenne ilk defa makyajlandı - Page 4

2015 Cayenne GTS’in kaputunun altında 3.6 litrelik twin turbo bir V6 motor yatıyor. 440 HP güç üreten bu motor 600 Nm tork değerine sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.