Renault Captur fiyat listesi: Uygun fiyatlı SUV arayanlara - Page 1

SUV dünyasında geri planda kalan markaların başında Renault geliyor. Ne yazık ki otomobil dünyasının en önde gelen şirketlerinden olan Renault, SUV alanında oldukça zayıf bir performans sergiliyor. Zira Fransız üreticinin Captur, Kadjar ve Koleos gibi modelleri Türkiye pazarında bir türlü tutunamadı ve ilgi görmedi.

Renault Captur fiyat listesi: Uygun fiyatlı SUV arayanlara - Page 2

Renault Captur fiyat listesi: Uygun fiyatlı SUV arayanlara


Aslına bakarsanız Renault Captur modelinin kendi sınıfında başarılı olması zaten çok kolay değil. Çünkü Peugeot 2008, Hyundai Kona, Volkswagen T-ROC, Volkswagen Taigo gibi çok önemli araçlar Captur ile aynı sınıfta yer alıyor.

Renault Captur fiyat listesi: Uygun fiyatlı SUV arayanlara - Page 3

Bu sebepten dolayı da Renault Captur modelinin fiyat detayları ayrı bir öneme sahip oluyor diyebiliriz. Biz de araç hakkındaki en merak edilen şeyi, yani fiyatlarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Renault Captur fiyat listesi: Uygun fiyatlı SUV arayanlara - Page 4

Captur baz donanım seviyesinde 1.3 litrelik hibrit motoruyla beraber geliyor. 140 beygir güç üretmeyi başaran bu motora eşlik eden şanzıman tipiyse tam otomatik.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.