Renault çıldırdı! Clio fiyat listesini gören sıfır araba için bayiye koşuyor! - Page 1

Sıfır araba fiyatlarının oldukça değişken olduğu dönemlerde tüketiciler genellikle daha uygun modellere yöneliyor. Renault Clio ise ülkemizde çok rağbet gören modeller arasında yerini koruyor. Clio, rakipleri i20, Polo ve Astra ile büyük bir rekabet içerisinde yer alıyor. 

Renault çıldırdı! Clio fiyat listesini gören sıfır araba için bayiye koşuyor! - Page 2

Renault Clio fiyat listesi: Bu fiyata B-segment otomobil kalmadı!


B-segment otomobil dediğimizde aklımıza gelen ilk modellerden olan Renault Clio, yüksek performansı ve beraberinde getirdiği konforu ile oldukça tutan modeller arasında yer alıyor.


Renault çıldırdı! Clio fiyat listesini gören sıfır araba için bayiye koşuyor! - Page 3

Performansının yanı sıra iç dizayn tarafında kullanıcılarına herhangi bir eksiklik hissettirmiyor. Peki Renault Clio modelinin güncel fiyatı ne kadar?

Renault çıldırdı! Clio fiyat listesini gören sıfır araba için bayiye koşuyor! - Page 4

Renault tarafından paylaşılan son fiyat listesine göre Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg paketi Ocak 2023 tarihi ile 526.000 TL fiyat etiketine sahip. Opsiyon seçenekleri ile Clio daha fazla zenginleştirilebiliyor. Opsiyonların fiyatlarına da göz atalım. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.