Renault Clio fiyat listesi: Bu fiyata araba kalmadı! - Page 1

B sınıfı hatchback denince akla ilk gelen model olan Renault Clio, yoluna dolu dizgin devam ediyor. Türkiye yollarında en çok gördüğümüz otomobil olan Clio, her ne kadar zamlardan etkilenmiş olsa da segmentinin en uygun fiyatlı modeli olma özelliğini sürdürüyor.

Renault Clio fiyat listesi: Bu fiyata araba kalmadı! - Page 2

Eğer siz de maliyeti düşük bir sıfır araca binmek istiyorsanız, bu arabanın versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini mutlaka inceleyin.


Renault Clio fiyat listesi: Bu fiyata araba kalmadı! - Page 3

Renault Clio fiyat listesi: Bu fiyata araba kalmadı!


Çip krizi ve yükselen dolar kuru derken sıfır otomobil fiyatlarının sürekli olarak yükseldiği bir dönemden geçtik. Ancak gelinen noktada fiyatlar artsa bile talebin giderek düştüğünü gözlemliyoruz. Bu da markaların sıfır araçlara zam yapma konusunda onları biraz daha frenliyor.

Renault Clio fiyat listesi: Bu fiyata araba kalmadı! - Page 4

Son yapılan zamlardan etkilenen modellerin başında Renault Clio geliyordu. Bütçe dostu olma vaadiyle pek çok tüketicinin uğrak noktası haline gelen Clio, günümüzde biraz tuzlu bir fiyata sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.