Renault Clio fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 1

Ülkemizin en çok satılan modellerinin başında Renault Clio geliyor. Elbette söz konusu otomobil bu başarısını büyük oranda uygun fiyat listesine borçlu. Konfor ve yol tutuş anlamında sınıfının lideri olmasa da Clio bu konularda da standart bir kalite sunuyor. Dolayısıyla da kullanıcılar, aracın hem performansından hem de maliyetlerinden memnun kalıyor diyebiliriz. Peki ama güncel durumda aracın fiyatları ve versiyon seçenekleri ne durumda?

Renault Clio fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 2

Renault Clio fiyatı serbest düşüşte


Renault Clio şu anda ülkemizin en ucuz otomobillerinden birisi. Hatta sınıfında bu konuda lider olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bakım maliyetler olarak da oldukça kabul edilebilir bedeller sunan aracın uygun maliyetli otomobil bakan kullanıcılar için biçilmiş kaftan niteliğinde olduğunu söylemek mümkün.

Renault Clio fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 3

Clio baz donanım seviyesinde 459.900 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Çok zengin bir donanım grubuna sahip olmayan otomobil, giriş paketinde elbette ki manuel şanzımanıyla beraber geliyor. Joy olarak isimlendirilen bu pakette kaputun altında ise 65 beygir gücünde olan 1.0 litrelik benzinli bir makine bulunuyor. Tüm donanım listesi ve fiyat detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Renault Clio fiyatı serbest düşüşte! Bu fırsat kaçmaz! - Page 4

Joy 1.0 SCe 65 bg


Fiyatı: 459.900 ₺

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.