Renault Clio fiyatlarını aşağı çekti! Bu kampanya fiyatlarını bir daha bulamazsınız! - Page 1

Bugün sizlerle beraber Renault Clio modelinin versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesini ele alıyor olacağız. Sınıfının en çok tercih edilen otomobillerinden birisi olan Clio, bu başarısını büyük oranda uygun fiyatına borçlu. Her ne kadar ülkemizde artık gerçekten de ucuz araba kalmasa bile yine de Clio sınıfının en ucuz arabası. Peki ama son zamların ardından bahsi geçen modelin fiyat listesi nasıl şekillendi?

Renault Clio fiyatlarını aşağı çekti! Bu kampanya fiyatlarını bir daha bulamazsınız! - Page 2

Renault Clio fiyat listesi: Sınıfının en ucuzu!


Renault markasının resmi internet sitesine girdiğimizde şirketin Clio için iki farklı liste yayınladığına şahit oluyoruz. Bunlardan ilki 2021 model yılına ait olan fiyat listesiyken diğeri 2022 model yılına ait olan fiyatlar. Biz her iki fiyat tablosunu da sizlerle paylaşmış olacağız. Haydi öyleyse daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Renault Clio fiyatlarını aşağı çekti! Bu kampanya fiyatlarını bir daha bulamazsınız! - Page 3

Renault Clio baz donanım seviyesinde karşımıza 1.0 litrelik benzinli motor ile beraber geliyor. 65 beygir güç üreten bu motora eşlik eden şanzıman tipi ise manuel. Joy olarak isimlendirilen bu paketin 2021 model satış fiyatı 248.100 TL olarak belirlenirken, 2022 model satış fiyatı ise 291.900 TL olarak belirlenmiş durumda. Tüm versiyon seçenekleri ve fiyatlar için aşağıdaki listemizi kontrol edebilirsiniz.

Renault Clio fiyatlarını aşağı çekti! Bu kampanya fiyatlarını bir daha bulamazsınız! - Page 4

2021 Model Yılı


Joy 1.0 Sce 65 bg


Fiyatı: 248.100 ₺

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.