Renault Ekim ayında sıfır faizli kampanya yapıyor!

Otomobil üreticisi Renault, Ekim ayında araç alımlarında sıfır faiz fırsatı sunuyor. Kampanya Dacia marka otomobiller için de geçerli.

Renault Ekim ayında sıfır faizli kampanya yapıyor!

Otomotiv sektöründe yaşanan fiyat ve faiz artışları firmaları yeni kampanyalar yapmaya itiyor. Bunlardan biri de Renault cephesinden geldi. Yeni bir kampanya düzenleyen marka belli bir miktar ve süre için sıfır faizle araç sahibi olmayı sağlayacak yeni bir kampanyayı duyurdu.

Renault’dan Ekim ayında sıfır faiz!

Kampanya kapsamında binek ve hafif ticari tüm Renault modellerinde maksimum 30 bin TL kredi ve 12 aya varan vade seçeneklerinde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 200 bin kredi ve 48 aya kadar yüzde 2,34 sabit faiz oranı bulunuyor.

Ayrıca Ekim ayında Renault Clio HB ve Megane Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için özel bir kampanya fırsatı da yer alıyor. Ekim ayında hurda araç teşvikinden yararlanacak Renault müşterileri, kampanya kapsamında devlet desteği ile birlikte Clio HB modeline 79.900TL, Megane Sedan’a ise 91.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

Ekim ayında Captur 137.400TL, Kadjar 179.750TL, Kangoo 108.300TL, Trafic ise 136.100TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Benzer kampanyanın Renault'un alt markası Dacia için de geçerli olduğunu belirtelim.