Renault Express Combi fiyatıyla Doblo'ya meydan okuyor - Page 1

Joy donanım paketinin 2022 Temmuz satış fiyatı 402.900,00-TL olarak güncellenmiş durumda. Geçtiğimiz ay aynı versiyonun liste fiyatı 377.000,00-TL idi. Benzer şekilde BVM şanzımanlı Touch donanım 384.000,00-TL’den 410.900,00-TL’ye revize edilmiş. Aracın teknik özellikleri ve donanımları üzerinde duralım.

Renault Express Combi fiyatıyla Doblo'ya meydan okuyor - Page 2

Renault’un hafif ticari aracı Express Combi de gerek iş gerekse sosyal hayatta kullanışlılığıyla kendi segmentinde tercih edilen hafif ticari araçlar arasında sayılıyor. 

Renault Express Combi fiyatıyla Doblo'ya meydan okuyor - Page 3

Yokuş kalkış destek sistemi, kör nokta uyarı sistemi, arka park asistanı, geri görüş kamerası, hız ayar ve sınırlayıcı otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü ve birçok konfor unsuru ile ticari araçlar da artık konfor, güvenlik ve kaliteden ödün vermiyor.

Renault Express Combi fiyatıyla Doblo'ya meydan okuyor - Page 4

İster iş, ister keyif için olsun, Express 4 koltuğu, modüler arka koltuğu, geniş yükleme hacmi (800 L ile 3,000 L arası), alçak bagaj eşiği ve sınıfının en geniş sürgülü kapısı ile pratik ve modüler.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.