Renault Megane Mart fiyatlarıyla dikkat çekiyor! Bu liste bir daha zor gelir - Page 1

Renault Megane Sedan ülkemizde çok popüler. Ülkemizde üretilip birçok modele göre daha uygun fiyata satılmasının yanı sıra araç, segmentine göre oldukça iyi özelliklerle sürücülerin beğenisine sunuluyor. Bu sayede ülkemizde de satış rakamlarında önemli başarılara imza atmaktadır.

Renault Megane Mart fiyatlarıyla dikkat çekiyor! Bu liste bir daha zor gelir - Page 2

Renault Megane Sedan, diğer Renault modellerinde olduğu gibi 4 donanım paketine sahip: Joy, Joy Comfort, Touch ve Icon. Joy, giriş seviyesi donanım paketini, Simge ise en üst düzey donanım paketini ifade eder. Peki Renault Megane Sedan fiyat ve teknik özellikler açısından sürücülere neler sunuyor?

Renault Megane Mart fiyatlarıyla dikkat çekiyor! Bu liste bir daha zor gelir - Page 3

Renault Megane Sedan sürücülere neler sunuyor?


Renault Megane Sedan ülkemizde 3 farklı motor seçeneği ile satılmaktadır. Benzinli olarak 140 beygir güç üretebilen 1.3 Tce ve 1.3 Tce EDC motor seçenekleri sunuyoruz. 1.3 Tce, manuel şanzımanla birleştirilirken, 1.3 Tce EDC, 7 vitesli bir otomatik şanzımanla geliyor.

Renault Megane Mart fiyatlarıyla dikkat çekiyor! Bu liste bir daha zor gelir - Page 4

Dizel olarak sadece 1.5 Blue dCi EDC 115 beygir güç üretebilen bir motor ile karşı karşıyayız. Bu motor da tıpkı 1.3 Tce EDC 140 hp gibi 7 ileri otomatik şanzımanla kombine edilmiş. Tüm versiyonlar 4×2 çekiş sistemi sunar. Aracın 4×4 seçeneği şu anda mevcut değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.