Renault Megane Sedan fiyat listesi: Sınıfının en uygunu! - Page 1

C sınıfında kullanıcıların pek çok alternatifi bulunuyor. Açık konuşmak gerekirse Honda Civic ve Toyota Corolla bu segmentin en gözde arabaları. Biraz daha premium bir araçtan bahsedecek olursak Audi A3’ü de bu sınıfın en popüler modelleri arasında sayabiliriz. Ancak konu uygun maliyet ve uygun fiyatsa Renault Megane Sedan bu saydığımız tüm otomobillerin önünde görünüyor.

Renault Megane Sedan fiyat listesi: Sınıfının en uygunu! - Page 2

Renault Megane Sedan fiyat listesi: Sınıfının en uygunu!


Renault Megane Sedan uzun yıllardır değişmeyen bir tasarım çizgisine sahip. Tüketiciler tarafından sevilen bu kasayı değiştirmeyi hala düşünmeyen Fransız kökenli şirket, fiyatları da uygun tutarak satışları yükseltmenin peşinde.

Renault Megane Sedan fiyat listesi: Sınıfının en uygunu! - Page 3

Zira söz konusu araç 692.000 TL gibi oldukça uygun sayılabilecek bir başlangıç fiyatına sahip. Üstelik bu başlangıç paketinde manuel yerine tam otomatik şanzımanın kullanıldığını da belirtmekte fayda var.

Renault Megane Sedan fiyat listesi: Sınıfının en uygunu! - Page 4

Peki ama bu başlangıç paketinde kullanıcıları motor mekanik anlamında ne gibi özellikler bekliyor? Hemen bu sorunun da yanıtını sizlerle paylaşalım. Renault Megane Sedan, 140 beygir güç üreten 1.3 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.