Renault Megane Sedan fiyat listesi! Yok böyle indirim! - Page 1

C sınıfı sedan segmentinde pek çok otomobil yarış halinde. İkonik model Toyota Corolla ile beraber Skoda Octavia, Honda Civic ve nihayetinde Renault Megane Sedan rekabet halinde olan otomobiller listesini oluşturuyor. Bunlardan en çok talep görenlerden biri de hiç şüphesiz ki Megane. Diğerlerine nazaran daha uygun bir fiyat listesine sahip olan model, ülkemizde ilgi görmeye devam ediyor.

Renault Megane Sedan fiyat listesi! Yok böyle indirim! - Page 2

Renault Megane Sedan fiyat listesi! Yok böyle indirim!


Renault Megane Sedan, donanım paketleri anlamında çok dolu bir içeriğe sahip. Ancak biz en ucuz paketten yani giriş seviyesinde olan Joy paketten başlayalım. 539.000 TL’lik bir fiyata sahip olan bu donanım seviyesinde kullanıcılara 1.3 litrelik benzinli bir motor sunuluyor. 140 beygir güç üretebilen bu makineye eşlik eden şanzıman tipi ise tabii ki de manuel.

Renault Megane Sedan fiyat listesi! Yok böyle indirim! - Page 3

Eğer manuel yerine tam otomatik şanzıman talep ediyorsanız, ödemeniz gereken para en az 603.000 TL oluyor. Modelin en pahalı donanımı olan Icon ise 795.000 TL’lik fiyatı ile deyim yerindeyse el yakıyor. Donanım seçeneklerinin tamamı için aşağıdaki fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Renault Megane Sedan fiyat listesi! Yok böyle indirim! - Page 4

Joy 1.3 TCe 140 bg


Fiyatı: 539.000 ₺


Joy Comfort 1.3 TCe 140 bg


Fiyatı: 549.000 ₺

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.