Renault Taliant fiyat listesi: Egea'yı falan unutun! - Page 1

B sınıfı sedan denince akla gelen ilk modellerden bir tanesi de Renault Taliant oluyor. Ülkemizde Fiat Egea’nın en yakın rakibi olarak bilinen Taliant, aslına bakarsanız ilgi de görüyor. Giriş paketinde bize ölüm boşluğu bir donanım sunan otomobil, fiyat anlamında ise o kadar da mütevazı değil.

Renault Taliant fiyat listesi: Egea'yı falan unutun! - Page 2

Yapılan son zamlardan oldukça etkilenen aracın güncel fiyatlarını mercek altına alıyoruz. Öyleyse vakit kaybetmeden başlayalım!

Renault Taliant fiyat listesi: Egea'yı falan unutun! - Page 3

Renault Taliant fiyat listesi: Bak işine Egea!


Fransa merkezli üretici aracın fiyat listesini şu anda iki şekilde paylaşıyor. Birincisi 2021 model yılı diğeri ise 2022 model yılı. Ancak aynı paket ve aynı otomobilin sunulduğu iki otomobil arasında ciddi fiyat farklarının olduğunu söylemek lazım.

Renault Taliant fiyat listesi: Egea'yı falan unutun! - Page 4

Örnek vermek gerekirse giriş donanım seviyesindeki bir Renault Taliant 2021 model yılında 286.600 2022 model yılında ise 306.900 TL’den alıcı buluyor. Bu farkın nedenini ise anlamak gerçekten de güç.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.