Renault Taliant fiyatı 220 bin TL’ye düşüyor! Daha bayiye gelmeden tükenmek üzere! - Page 1

Türkiye’de otomobil fiyatları anormal seviyelere çıktı diyebiliriz. Zira şu sıralar giriş segmentindeki bir model bile neredeyse 400 bin TL’ye satılıyor. Peki bu durum daha ne kadar devam edecek?

Renault Taliant fiyatı 220 bin TL’ye düşüyor! Daha bayiye gelmeden tükenmek üzere! - Page 2

Aslında Türkiye’de çok daha ucuza otomobil almak mümkün olabilir. Fakat ülkemize gelen otomobiller biraz kalburüstü modeller oluyor. Dolayısıyla daha boş modeller geldiğinde daha uygun fiyatlara otomobil almamız da mümkün olacak.

Renault Taliant fiyatı 220 bin TL’ye düşüyor! Daha bayiye gelmeden tükenmek üzere! - Page 3

Bilindiği üzere Türkiye’de en çok otomobil satan markaların başında Renault geliyor. Fransız otomobil devinin özellikle giriş seviyesindeki modellerde iyi bir istatistiğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Renault Taliant fiyatı 220 bin TL’ye düşüyor! Daha bayiye gelmeden tükenmek üzere! - Page 4

Fransa kaynaklı bazı bilgilere göre Renault şu sıralar daralan pazardaki gücünü arttırmak için daha düşük maliyetli otomobiller üretmenin yollarını arıyor. Bu bağlamda mevcut Taliant modelinden daha boş bir modelin satışa sunulması düşünülüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.