Segmentinde Volkswagen Passat başta olmak üzere birçok iddialı model ile rekabete hazırlanan Talisman’ı İtalya’nın Floransa bölgesinde yakından tanıma ve inceleme şansı bulduk.

Güçlü rakiplerinden pazar payı kapmaya çalışacak olan Talisman, bu rekabette yenilikçi teknolojileri, zengin motor gamı ve dikkat çekici dinamik tasarım çizgisiyle adından oldukça söz ettireceğinin sinyallerini daha ilk görüşte vermeye başlıyor.

İlk görüş derken, Talisman’ın alışılmışın dışındaki hatları ve etkileyici yüzü sayesinde bakışlarınızı ondan alamıyorsunuz. Renault’nun yeni amiral gemisi önde kendisine has aydınlatma tasarımıyla karakteristik bir yüze sahip. Aracın far bloğunu çevreleyen Led aydınlatma Talisman’ın imzası niteliğinde.

Toplam 4849 mm. uzunluk, 1868 mm. genişlik ve 1463 mm. yükseklilk değerlerine sahip Renault’nun yeni D segmentindeki temsilcisi, 2808 mm.’lik dingil mesafesi sayesinde iç mekanda özellikle arkada oturan yolcular için 262 mm. ile oldukça iyi bir diz mesafesi sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.