Resmen açıklandı! Renault Clio’nun fiyatı 310 bin TL’ye düşüyor, hem de Türkiye’de! İşte tarih! - Page 1

Türkiye’de en çok satan otomobillerden birisi de Renault Clio diyebiliriz. Hatta son 4 – 5 yılın ortalamasına baktığımızda, Fiat Egea’nın hemen ardından Renault Clio’nun geldiğini görebiliriz.

Resmen açıklandı! Renault Clio’nun fiyatı 310 bin TL’ye düşüyor, hem de Türkiye’de! İşte tarih! - Page 2

Bilindiği üzere Renault Clio yakın zamanda bir makyaj alacak. Genel olarak hatları aynı kalsa da ön tarafında fark edilir değişiklikler olacak. Bir diğer güzel detay ise Clio’nun Türkiye fiyatında önemli bir indirime gidilecek olması.

Resmen açıklandı! Renault Clio’nun fiyatı 310 bin TL’ye düşüyor, hem de Türkiye’de! İşte tarih! - Page 3

Hali hazırda sıfır bir Clio almak istediğinizde aşağı yukarı 450 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Bu noktadaki en büyük sıkıntı ise bayilerde otomobil bulunmaması. Yani sıfır bir Clio almak için belki de 1 yıl beklemeniz gerekecek. Peki Clio’nun Türkiye fiyatı ne zaman düşecek.

Resmen açıklandı! Renault Clio’nun fiyatı 310 bin TL’ye düşüyor, hem de Türkiye’de! İşte tarih! - Page 4

Bilindiği üzere önümüzde önemli bir seçim var. Çok değil birkaç gün sonra Türkiye önemli bir seçime gidecek ve yeni Cumhurbaşkanı’nı seçecek. Hali hazırda iki ana akım adayın da başabaş bir mücadele vereceği düşünülüyor. Lakin Millet İttifakı’nın adayı kazanmaya bir tık daha yakın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.