Sadece 210 bin TL! Fiat Türkiye'den büyük kıyak! - Page 1

Ülkemizde üretim yapmaya devam eden Fiat, diğer markalara göre çok daha uygun fiyatlardan otomobil satışı yapıyor. Bunun en somut göstergelerinden bir tanesiyse Fiat Fiorino. Hem ticari olarak hem de ailenizle beraber gezebileceğiniz bir araba olarak kullanabileceğiniz Fiorino, ülkemizin en uygun fiyatlı arabası olarak öne çıkıyor. İşte aracın versiyon seçenekleri ve fiyat detayları!

Sadece 210 bin TL! Fiat Türkiye'den büyük kıyak! - Page 2

Fiat Fiorino fiyat listesi: Bu fiyata araba kalmadı


Fiat Fiorino, baz donanım seviyesinde 1.4 litrelik benzinli bir motor ile satılıyor. 77 beygir güç üreten bu motora eşlik eden şanzıman tipi ise tabii ki de manuel oluyor. Pop olarak isimlendirilen bu versiyonun Türkiye fiyatı ise 208.900 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu da söz konusu aracı ülkemizin en uygun fiyatlı arabası yapmaya yetiyor. Çünkü zaten artık Türkiye’de 200.000 TL’nin altında satılan herhangi bir sıfır otomobil bulunmuyor. Buna en çok yaklaşan arabaysa dediğimiz gibi Fiat Fiorino.


Söz konusu aracın LPG ve Dizel seçenekleri de satışta. Pop donanımın LPG versiyonu 214.900, dizel versiyonuysa 248.900 TL’den alıcı buluyor. Diğer tüm donanım seçenekleri ve fiyatlarını ise aşağıdan kontrol edebilirsiniz. İşte tüm detaylar!

Sadece 210 bin TL! Fiat Türkiye'den büyük kıyak! - Page 3

1.4 Fire 77HP E6D Final Pop Manuel Benzin


Fiyatı: 208.900 TL

Sadece 210 bin TL! Fiat Türkiye'den büyük kıyak! - Page 4

1.4 EKO (LPG) 77HP E6D Final Pop Manuel Benzin/LPG


Fiyatı: 214.900 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.