Sadece 30 adet üretilen ultra lüks SUV Navigator One! - Page 1

Lincoln Navigator, son birkaç ayda ABD'de zor dönemler geçirdi. Araç defalarca geri çağırıldı ancak buna rağmen Çin pazarında kendini kanıtlamış durumda diyebiliriz.

Sadece 30 adet üretilen ultra lüks SUV Navigator One! - Page 2

ABD'deki satışlar sabit kalsa da aracın Çin pazarındaki başarılı durumu şirkete ciddi anlamda katkı sağlıyor. Bu SUV aracın en dikkat çeken özelliği ultra lüks olması ve dünyada sadece 30 adet var olması.

Sadece 30 adet üretilen ultra lüks SUV Navigator One! - Page 3

Navigator L ABD'ye özel Navigator'da bulunmayan birçok özelliğe sahip. Araç ultra lüks özellikleri ile dikkat çekiyor. Örneğin aracın içinde tavanda gizli bir LED aydınlatma mevcut.

Sadece 30 adet üretilen ultra lüks SUV Navigator One! - Page 4

Araç kendi içinde bir televizyon ile geliyor. Bu televizyonun alt kısmında bulunan bir sound bar da karşımıza çıkıyor .Aracın içinde bir de Çin usulü çay servis seti de yer alıyor.  Aracın 3.5 litre turboşarjlı bir V6 motorla çalıştığı iddia ediliyor. Bu motor 440 beygir güç üretebiliyor. Araçta ayrıca dört tekerden çekiş sistemi ve 10 vitesli şanzıman da mevcut.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.