Şahin fiyatına sıfır araba! Fiat Fiorino fiyat listesi - Page 1

Dövizde yaşanan yukarı yönlü hareket ve dünyada yaşanan diğer gelişmeler otomobil fiyatlarını arttırmaya devam ediyor. Gelinen noktada bir Tofaş Şahin’in bile 100.000 TL’ye rahatlıkla satılabildiğine şahit oluyoruz.

Şahin fiyatına sıfır araba! Fiat Fiorino fiyat listesi - Page 2

Dolayısıyla da sıfır araba satın almanın ne kadar zorlaştığı buradan bile ortaya çıkıyor. Ancak her ne kadar fiyatlar yükseliyor olsa da hala bazı araçların uygun fiyatlı statüsünde kalmaya devam ettiğini belirtmemiz lazım. İşte bu araçlardan bir tanesi de Fiat Fiorino.

Şahin fiyatına sıfır araba! Fiat Fiorino fiyat listesi - Page 3

Şahin fiyatına sıfır araba! Fiat Fiorino fiyat listesi


Makyajlı kasası ile geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkan Fiat Fiorino, şimdi çok daha çekici. Cazip fiyat seçenekleri ile de tüketicilere göz kırpan aracın hem binek hem de ticari için kullanıldığını söylemek lazım.

Şahin fiyatına sıfır araba! Fiat Fiorino fiyat listesi - Page 4

Doblo satın almanın zorlaştığı şu günlerde eniştelerin tercihi genelde Fiat Fiorino oluyor. Çünkü Fiorino her ne kadar minimal bir tasarım ile gelse de fiyat performans aracı olarak oldukça akıllıca duruyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.