Sıfır otomobil almayı düşünenlere müjde! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 1

Son dönemde sıfır otomobil satın almak iyice zorlaştı. Otomobil fiyatlarını bir kenara bırakırsak, mevcut kredi faizlerinden ötürü hareket etmek çok de mümkün olmuyor. Neyse ki bu sorun artık ortadan kalkacak.

Sıfır otomobil almayı düşünenlere müjde! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 2

Sosyal medyada sıkça dile getirilen kulis bilgilerine göre yakın zamanda sıfır otomobiller için önemli bir kredi paketi açıklanacak. Bu paketle birlikte düşük gelir sahiplerinin otomobil sahibi olması hedeflenecek. Elbette bu noktada bir iki ufak pürüz var.

Sıfır otomobil almayı düşünenlere müjde! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 3

Birincisi sıfır otomobil sıkıntısı. Hali hazırda bayilerde sıfır otomobil bulmak neredeyse imkansız. Özellikle de giriş sınıfına hitap eden bir otomobil satın almak isterseniz ciddi ciddi 6 ay sonrasına gün veriyorlar. Üstelik bunun için de sıraya girmeniz gerekiyor.

Sıfır otomobil almayı düşünenlere müjde! Asgari ücretliler bile rahatlıkla alabilecek! - Page 4

Sıfır otomobile olan bu talepten ötürü bayiler müşterileri otomobil sırasına alıyorlar. Bu noktada şöyle bir sıkıntı da mevcut. Ön sıralarda yer almak için para verip başkasının sırasını almanız gerekiyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.