Skoda Fabia fiyat listesi: Clio getir götürünü yapar! - Page 1

B hatchback sınıfına rekabet etmek gerçekten de çok zor. Renault Clio, Volkswagen Polo ve Hyundai i20, pazarı süpüren en önemli aktörler olarak öne çıkarken, diğer otomobiller sadece var olma çabası içerisinde. Skoda Fabia da bunlardan bir tanesi. Ancak eğer Skoda Fabia’yı tanımaya kalkarsanız, ona aşık olabilirsiniz!

Skoda Fabia fiyat listesi: Clio getir götürünü yapar! - Page 2

Skoda Fabia fiyat listesi: Clio getir götürünü yapar!


Skoda Fabia, sınıfında pek az dikkat çeken otomobillerden birisi. Fiyatıyla da bağlantılı olarak otomobilin satış performansı, tatmin edici düzeylerde değil. Ancak aracı emsalleri ile kıyasladığınız zaman, bazı açılardan ciddi manada önde olduğunu görebilirsiniz. Malzeme kalitesi ve tasarımıyla bir adım önde olan Fabia, sunduğu standart özellikler sayesinde de sizi kendisine çekmeyi başarabilir.

Skoda Fabia fiyat listesi: Clio getir götürünü yapar! - Page 3

Şimdi gelelim en merak edilen noktaya, yani aracın Türkiye fiyatlarına. Ülkemizde dört farklı donanım tipiyle satışta olan Fabia, 554.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Skoda yetkili satıcılarında kolayca bulunabilen otomobil için sırada beklemenize de gerek yok.

Skoda Fabia fiyat listesi: Clio getir götürünü yapar! - Page 4

Bu da fiyat sabitleme veya otomobili bekleme gibi detaylarla uğraşmayacağınız anlamına geliyor. Şimdi dilerseniz fiyatların tamamını görebileceğiniz listeyi sizlerle paylaşalım. İşte 2023 Skoda Fabia fiyatları!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.