Skoda Octavia 2023 fiyat listesi: Bu segmentin kralı benim diyor! - Page 1

Skoda Octavia modeline yollarda oldukça karşılaşıyoruz. Yüksek talep gören bu model, kullanıcılarına büyük bir konfor ve yüksek performans deneyimini birlikte sunuyor. Böylelikle otomobil oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Şimdi ise Skoda Octavia modelinin 2023 fiyat listesi de merak konusu oldu.

Skoda Octavia 2023 fiyat listesi: Bu segmentin kralı benim diyor! - Page 2

Fiyatlara bakmadan önce Skoda Octavia modelinin özelliklerini bir hatırlayalım. Octavia, 45 litrelik bir yakıt deposu taşıyor. 600 litre bagaj hacmine sahip olan otomobil, 4.6 metre uzunluğa ve 1.8 metre genişliğe sahip. Octavia sahip olduğu donanım ve motora göre 1900 ve 2180 kilogram arasında değişen ağırlığa sahip. 

Skoda Octavia 2023 fiyat listesi: Bu segmentin kralı benim diyor! - Page 3

Skoda Octavia'nın sunduğu düşük yakıt tüketimi, yüksek konfor ve benzeri özellikler onu oldukça talep gören modeller arasına sokuyor. 

Skoda Octavia 2023 fiyat listesi: Bu segmentin kralı benim diyor! - Page 4

Otomobilin iç dizaynı da kaliteyi artıran unsurlar arasında yer alıyor. Sportif direksiyonu da kullanıcıya kolaylıklar sağlıyor. Şimdi ise Skoda Octavia'nın fiyatlarına göz atalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.