Skoda Octavia güncel fiyat listesi: Artık Octavia Bey diyeceksiniz! - Page 1

C sınıfı sedan dünyasında tüketicilerin pek çok alternatifi var. Bunların başında fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken Renault Megane, yeni kasasıyla beğeni toplayan Honda Civic ve artık ikonik bir model haline gelen Toyota Corolla geliyor. Tüm bu önemli otomobiller ile mücadele etmek zorunda kalan Skoda Octavia’nın işi ise hiç de kolay değil diyebiliriz.

Skoda Octavia güncel fiyat listesi: Artık Octavia Bey diyeceksiniz! - Page 2

Skoda Octavia fiyat listesi: Milyona ramak kala!


Skoda Octavia aslında sınıfının en modern tasarım çizgilerinden birine sahip olan, donanımsal özellikleri anlamında en iyilerden biri.

Skoda Octavia güncel fiyat listesi: Artık Octavia Bey diyeceksiniz! - Page 3

Ancak markanın yüksek fiyat politikası, aracın satış rekorları kırmasının önündeki en büyük engellerin başında geliyor. Eğer Skoda yönetimi Türkiye fiyatlarını gözden geçirip biraz olsun indirim yapmaya yanaşırsa, Skoda Octavia satışları patlama yapabilir.

Skoda Octavia güncel fiyat listesi: Artık Octavia Bey diyeceksiniz! - Page 4

Skoda Octavia donanım seçenekleri anlamında geniş bir versiyon listesini bizlere sunuyor. 914.400 TL’lik giriş fiyatına sahip olan otomobil, büyün paketlerinde DSG olarak isimlendirilen şanzımanıyla beraber geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.