Skoda Scala güncel fiyat listesi: Bak işine Golf! - Page 1

Her ne kadar SUV modellerine olan talep yükselse de, hala C sınıfı hatchback otomobiller ülkemizde revaçta. Özellikle de yaşı daha genç müşteri profili tarafından tercih edilen bu otomobiller, daha sportif detaylara sahip. Bunlardan birisi de Volkswagen Golf’ün kuzeni olan Skoda Scala. Sınıfında çok ciddi rakipleri bulunan araç, buna rağmen hiç de kötü olmayan bir satış performansı sergiliyor.

Skoda Scala güncel fiyat listesi: Bak işine Golf! - Page 2

Skoda Scala fiyat listesi: Bak işine Golf!


Skoda Scala ülkemizde dört farklı versiyon seçeneği ile satılıyor. Bu seçeneklerin hepsinde de DSG olarak bilinen yarı otomatik şanzımana yer veriliyor olması önemli bir detay. Yani Scala’nın en boş paketini bile satın alsanız, manuel vitese maruz kalmayacaksınız.

Skoda Scala güncel fiyat listesi: Bak işine Golf! - Page 3

Hele ki İstanbul gibi trafiği bol şehirlerde manuel şanzımanlar zaman zaman can sıkabiliyor. Bu sebepten dolayı büyük şehirlerde yaşayanlar için otomatik vitesin daha önemli hale geldiğini söyleyebiliriz.

Skoda Scala güncel fiyat listesi: Bak işine Golf! - Page 4

Peki ama Skoda Scala Türkiye fiyatı ne kadar? Lafı çok fazla uzatmadan bu sorunun cevabını sizlerle paylaşalım. Söz konusu otomobil, günümüzde 724.400 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. 1.0 litrelik benzinli motorun sunulduğu bu donanımda söz konusu motor 110 beygirlik bir güç üretebiliyor. Fiyat detaylarının tamamını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.