Skoda Superb fiyat listesi! Bu otomobile sahip olanlar artık zengin sayılacak! - Page 1

Skoda Superb fiyat listesi bir kez daha güncellendi. Bu güncelleme sonrasında anladık ki modelin fiyatlarına bir kez daha zam geldi. Açık konuşmak gerekirse bu zamma biz de bir anlam veremedik. Sonuç olarak ne dolar kurunda bir oynama vardı ne de çip krizinde yeni bir gelişme.

Skoda Superb fiyat listesi! Bu otomobile sahip olanlar artık zengin sayılacak! - Page 2

Dolayısıyla da markanın sırf model yılı 2022 oldu diye fiyatları bu noktaya çekmesi biraz enteresan. Zira 2021 model yılındaki fiyatlarla arada ciddi farklar var. Peki ama yapılan bu son değişikliklerin sonrasında aracın yeni fiyatları nasıl şekillendi?

Skoda Superb fiyat listesi! Bu otomobile sahip olanlar artık zengin sayılacak! - Page 3

Skoda Superb fiyat listesi: Fiyatı 1.5 milyona yaklaştı!


Skoda Superb geçtiğimiz aylarda Comfort Plus olarak isimlendirilen giriş paketi ile bizleri karşılıyordu. Fakat bu donanım seviyesini artık görmüyoruz. Bunun yerine ikinci seviyede bulunan Elite paketin başlangıç olarak önümüze konduğuna şahit oluyoruz.

Skoda Superb fiyat listesi! Bu otomobile sahip olanlar artık zengin sayılacak! - Page 4

Geçtiğimiz ay 699.400 TL’den satılan bu donanımın 2022 model yılı fiyatı 719.900 TL olarak güncellenmiş. Modelin en pahalı versiyonunun fiyatı ise 1.409.900 TL’den 1.449.900 TL’ye kadar çıkmış durumda.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.