Skoda Superb fiyat listesi: Passat yoksa ben varım! - Page 1

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Skoda Superb modeli olacak. D sedan sınıfında yer alan otomobil, kuzeni Volkswagen Passat’ın üretimine son verilmesiyle beraber eskisine oranla daha fazla ilgi görmeye başladı.

Skoda Superb fiyat listesi: Passat yoksa ben varım! - Page 2

Oldukça geniş bir bagaj hacmi bulunan araç, arka koltukta yolculuk edenlerin de keyifli vakit geçirmesini sağlayan bir baş ve diz mesafesine sahip.

Skoda Superb fiyat listesi: Passat yoksa ben varım! - Page 3

Skoda Superb fiyat listesi: Passat yoksa ben varım!


D sınıfı sedan kısmında tüketicilerin seçenekleri oldukça azaldı. Peugeot 508 ve Honda Accord’un yanı sıra Skoda Superb de bu segmentin tercih edilesi modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. 595 litrelik bagaj hacmine sahip olan Superb, bu özelliğiyle beraber geniş ailelere hitap ettiğini de kanıtlamış oluyor. Ancak bu aracı satın almak, maalesef ki öyle kolay değil.

Skoda Superb fiyat listesi: Passat yoksa ben varım! - Page 4

Donanım seçenekleri anlamında oldukça zengin olan Superb, ülkemizde 1.119.900 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.