Skoda’dan 2 günlük fiyatlar! Listeyi gören bayiye koşuyor! - Page 1

B hatchback denince akla gelen ilk otomobillerden birisi Skoda Fabia değil. Ülkemizde uzun yıllardır pazarı domine eden Renault Clio, Volkswagen Polo ve Hyundai i20 gibi araçlar varken Fabia’ya pek de sıra gelmedi. Son olarak yenilenmiş tasarımıyla Türkiye pazarında şansını deneyen aracın fiyatları, başarılı olmasının önündeki en büyük engel.

Skoda’dan 2 günlük fiyatlar! Listeyi gören bayiye koşuyor! - Page 2

Skoda Fabia fiyatları çıldırdı!


Zira aynı fiyatlara hatta daha uygun fiyatlara Fabia’dan daha geniş piyasası olan pek çok otomobil var. Dolayısıyla da tüketicilerin tercihi genellikle bu otomobiller oluyor. Üstelik daha Seat Ibiza ve Kia Rio gibi diğer modelleri saymadık bile.

Skoda’dan 2 günlük fiyatlar! Listeyi gören bayiye koşuyor! - Page 3

Dolayısıyla Skoda Fabia’nın bu fiyat politikasıyla pazardaki işi hiç de kolay görünmüyor diyebiliriz. Peki ama aracın baz donanım seviyesi için belirlenen fiyatı günümüzde ne kadar? Gelin bu sorunun yanıtını hep birlikte verelim.

Skoda’dan 2 günlük fiyatlar! Listeyi gören bayiye koşuyor! - Page 4

Skoda Fabia ülkemizde 513.400 TL’den başlayan fiyatlardan alıcı buluyor. Üstelik Skoda söz konusu otomobili için yarım milyon fazla para talep ederken kullanıcılarına otomatik yerine manuel şanzıman sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.