Subaru LEVORG'u tanıttı - Page 1

Şık ve sportif bir tasarıma sahip olan otomobil, üstün performansı ve güvenlik özellikleriyle de Subaru'nun zengin mirasını zirveye taşıyor. 5. nesil Legacy modelinin yerini alacak olan LEVORG, WRX'in DNA'sında bulunan sportif sürüş zevkini Legacy'nin kullanışlılığı ve geniş iç mekan konforuyla harmanlıyor.

Subaru LEVORG'u tanıttı - Page 2

LEVORG ismi Legacy, Revolution ve Touring (Miras, Devrim ve Gezi) isimlerinin birleşiminden oluşuyor. Sportif özelliklerle kullanışlılığı birleştiren LEVORG, ön tasarımını Subaru WRX STI'dan alıyor. Yeni model, kullanışlı teknolojisinin yanı sıra sürüş güvenliği ve çevre dostu özellikleriyle de günümüzün beklentilerine yanıt veriyor.

Subaru LEVORG'u tanıttı - Page 3

Subaru, LEVORG'u geliştirirken sürüş keyfi, uzun mesafelerde rahat sürüş için güvenlik ve çok yönlülüğü birleştirerek sport tourer sınıfına yeni bir bakış açısı getirdi. Özellikle uzun mesafelerde yolcuların rahatlığını sağlamak için aracın gelişmiş özellikleri geniş bir kabinle birleştirildi. LEVORG'un gövde boyutları bir Sport Tourer modelinin kolay kullanım özelliğini korurken, geniş iç alanı ve kullanıcı dostu bagajıyla konfor sunuyor.

Subaru LEVORG'u tanıttı - Page 4

Tavanın alçak arka kenarı önden arkaya doğru zarif bir siluet oluştururken geniş bagaj alanını da beraberinde getiriyor. Şık ve spor tasarım, spor bir otomobile uygun biçimde yüksek performans sağlıyor. Burun konisi, Subaru'nun kendine özgü altıgen ızgarasının bulunduğu ön kısmın dinamik, üç boyutlu yapısını vurguluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.