Fluence için model yılı ayrımı yapılmadıysa da kampanya Captur’un 2014 modelleri için geçerli.

Renault Plan ile 449 TL den başlayan taksitlerin yanında 36 yerine 33 taksit avantajı ile 3 taksit daha az ödemek mümkün.

Yine Maxxi Koruma ürünü ile %0,92 oran ile veya korumasız %0,97 oran üzerinden 48 bin TL 48 ay vade ile kredi kullandırılabiliyor. Ayrıca nakit alımlarda da 2 bin TL lik indirim de yapılıyor.

Diğer binekler ve ticarilerde de aynı oranlar üzerinden geçerli olacak kampanyalar 28.02.2015 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda olacak.

Nissan Şubat kampanyası dahilinde Qashqai, Micra, Yeni Juke ve Note modelleri için cazip fiyatlar yanında düşük faizli kredi imkanı sunuluyor.

2015 model Qashqai’lerde 40 bin TL kredi tutarına 20 ay vadede %0,89 faiz oranı önerilirken 2014 modellerde ise bu imkanın yanında indirim de söz konusu.

2014 model yılı Micra, Note ve Yeni Juke modelleri için ise indirimli fiyatların yanında avantajlı kredi imkanı var.

Nissan 2015 yılının Ocak ayını 10. Sırada tamamlarken, 2014 Aralık ayına nazaran pazar payını %7 arttırdı. Marka geçen yılın aynı dönemine göre %19 büyüme yaşadı.

Binek ve ticari araçları için Şubat kampanyasını duyuran Ford aynı zamanda 4 yaş üzeri araçlar için de Eko servis imkanı tanıyor. Ford ticarilerde sıfır faiz imkanı özellikle yılın bu döneminde dikkat çekiyor.

Yeni Focus için 30 bin TL, 24 ay vade ve %0,69 faiz oranı öneren marka bir kereye mahsus 172,5 TL dosya masrafı tahsil ediyor. Focus ile lanse edilen faiz oranları tüm binek araçlar için kullandırılan Fordfinans kredilerinde geçerli oluyor.

Ticari kategoride Toruneo Courier – Journey binek modeli için 30 bin TL 20 ay vade ve %0,69 faiz oranı geçerli oluyor.

Transit Custom & Tourneo Custom modellerinde 24 bin TL 20 ay vadede, Transit Ranger, Connect, Yeni Connect, Transit Courier, Tourneo Courier, Yeni Transit modellerinde 18 bin TL 18 ay vadede sıfır faizle finanse ediliyor. Bu işlemler için bir defaya mahsus 630 TL masraf alınıyor.

Ekoservis kampanyası dahilinde 2011 yılı ve öncesi satış tarihli Ford’lar uygun fiyatlı fiks paketler ile bakıma alınıyor. Uzun süredir yürürlükte olan Eko servis kampanyası Şubat sonunda biteceğinden fırsatı kaçırmak istemeyen Ford sahiplerinin ellerini çabuk tutmalarında fayda var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.