Sudan ucuz Dacia Duster kapış kapış gidiyor - Page 1

SUV dünyasının belki de en iyi fiyat performans modellerinden birisi Dacia Duster. Üretim maliyetlerini minimum seviyede tutarak maksimum fayda elde etmeye çalışan marka, bunu başarılı bir şekilde sağlıyor. Renault’nun alt markası olarak bilinen Dacia için ülkemizde bir ön yargı söz konusu olsa da şirket sunduğu otomobillerle bunu kırmayı başarıyor.

Sudan ucuz Dacia Duster kapış kapış gidiyor - Page 2

Sudan ucuz Dacia Duster kapış kapış gidiyor


Şirketin en çok ilgi gören modellerinin başında ise Dacia Duster geliyor. SUV dünyasının en ucuzlarından olan Duster, işini en iyi şekilde yaparak kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Kısa aralıklarla makyaj operasyonları da geçiren modelin eskisine oranla çok daha yakışıklı durduğu da bir gerçek.

Sudan ucuz Dacia Duster kapış kapış gidiyor - Page 3

Hal böyleyken Duster’a olan ilginin günden güne arttığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Zaten bayilere gidip sorduğunuz zaman muhtemelen Dacia Duster’ın stoklarda bulunmadığı gibi bir bilgiyle karşı karşıya kalıyor olacaksınız.

Sudan ucuz Dacia Duster kapış kapış gidiyor - Page 4

Peki ama Duster hali hazırda ülkemizde nasıl bir fiyattan alıcıyla buluşuyor? Hızlıca bu sorunun yanıtını verelim. Resmi siteden elde edilen verilere göre araç, 609.000 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle tüketicilere sunuluyor. Başlangıç paketi olan Essential, kaputun altında 90 beygirlik benzinli bir motor barındırıyor. Fiyat detaylarının tamamına sizler için hazırlamış olduğumuz listeden ulaşabilirsiniz. İşte 2023 Dacia Duster fiyat listesi!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.