Süper kahraman Tadında 9 Kar Aracı - Page 1

Ripsaw EV2: Asıl olarak ordu için üretilmiş süper hızlı bir tank. Ancak Ripsaw EV2, çok özel müşterilere de satılabiliyor. Elbette bunun için 270 bin Euro'yu gözden çıkarmak gerekiyor! 3.5 tonluk çekiş gücü olan araç, 75 dereceye rahatlıkla tırmanabiliyor. Ve üstelik ağır bir makine olmasına rağmen 104 km/s hıza çıkabiliyor.

Süper kahraman Tadında 9 Kar Aracı - Page 2

TH!NK Frost: Bu makine, Norveçli bir elektrikli araba şirketinde stajyerlik yapan Anders Gloslie tarafından üretildi. Elbette aracın ilk dikkatinizi çekecek özelliği, üçgen şeklindeki tekerleği. Makine karşılaşacağı buz çatlakları gibi zorluklarla başa çıkabilmesi için özel olarak tasarlanmış. Ayrıca sürücüye hava durumuyla ilgili bilgi bile veriyor. Araç prototip olduğu için satışı yok.

Süper kahraman Tadında 9 Kar Aracı - Page 3

Mountain Horse: Kar bisikleti olur da kar motosikleti olmaz mı hiç? 104 km/s hıza çıkabilen bu kar motosikletleri, normal motosikletleri kullanmaktan daha zor. Kar motosikleti tasarımcısı Allen Magnum’a göre bu makinelerle manevra yapmak, normal motosikletlere göre daha güç. Ama eğer “zorluk bizim işimiz” diyorsanız, araca 4850 Euro karşılığında sahip olabileceğinizi hatırlatırız.

Süper kahraman Tadında 9 Kar Aracı - Page 4

Snowbird 6: Bu araç ilk olarak 1960’larda, Sibirya soğuğunda mahsur kalan, Star City üssündeki kozmonotları kurtarmak için geliştirilmiş.
Aracın yeni versiyonu ise şimdilerde karları ezmek, yolu açmak, buzlu gölleri çözmek için kullanılıyor. Snowbird 6, -40 derecede bile çalışma özelliğine sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.