SUV almanın en ucuz yolu! Fiat Egea Cross güncel fiyatlarıyla sevindirdi! - Page 1

Konu ucuzluk ise sıfır otomobil dünyasında Fiat’ın üzerine yok. Ülkemizde üretim yapmaya devam eden söz konusu şirket, şimdiye kadar da oldukça iyi işler başardı. Önümüzdeki günlerde ne olur bilinmez ancak Fiat’ın ülkemizde piyasaya sürmüş olduğu neredeyse her model, satış performansı anlamında markanın yüzünü kara çıkarmadı. Buna Fiat Egea Cross da dahil.

SUV almanın en ucuz yolu! Fiat Egea Cross güncel fiyatlarıyla sevindirdi! - Page 2

En ucuz SUV: Fiat Egea Cross fiyat listesi


SUV pazarında sıkı bir rekabetten söz etmek mümkün. Ancak piyasa şartlarına göre fiyatı diğerlerine oranla çok çok uygun olan Egea Cross, bu sayede fark yaratmayı başarıyor.

SUV almanın en ucuz yolu! Fiat Egea Cross güncel fiyatlarıyla sevindirdi! - Page 3

Standart bir konfor ve yol tutuş sunan aracın motor performansı ise baz donanım paketinde maalesef sınıfta kalıyor. Elbette gazlamak isteyenlerin ilk tercihi Egea Cross olmayacaktır ancak giriş paketinde yer alan 1.4 litrelik benzinli makine, normal kullanımı benimseyen sürücüler için bile vasat bir performans sergiliyor.

SUV almanın en ucuz yolu! Fiat Egea Cross güncel fiyatlarıyla sevindirdi! - Page 4

Gelelim en merak edilen konuya, yani aracın fiyat detaylarına. Resmi siteden elde etmiş olduğumuz bilgiler, Fiat Egea Cross modelinin 466.900 TL giriş fiyatına sahip olduğunu bizlere söylüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.