Suzuki S-Cross fiyatı ile rakiplerine meydan okuyor! Kısa süreliğine geçerli indirim fırsatı! - Page 1

Bilindiği gibi Temmuz ayı itibariyle sıfır otomobil satış fiyatları tekrar belirlendi. Suzuki’nin SUV modeli S-Cross’un da satıştaki tüm versiyonlarının liste fiyatlarında geçen aya göre 20.000,00-TL’lik artış yapıldığı gözlemlendi.

Suzuki S-Cross fiyatı ile rakiplerine meydan okuyor! Kısa süreliğine geçerli indirim fırsatı! - Page 2

Güçlü SUV tasarımı ile Suzuki S-Cross, geniş bagaj hacmi, zorlu yol koşulları için geliştirilen Allgrip 4x4 sürüş sistemi ve düşük yakıt tüketimi sunan Suzuki Akıllı Hibrid teknolojisi sayesinde segmentinin dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. 

Suzuki S-Cross fiyatı ile rakiplerine meydan okuyor! Kısa süreliğine geçerli indirim fırsatı! - Page 3

Dış tasarımında hem atletik hem de zarif detayların yer aldığı söylenebilir. Özellikle ön tasarımındaki radyatör ızgarası, far ve arka lambaları ve tavan hattının aerodinamiği dış tasarımının dikkat çeken elementleri arasında sayılabilir.

Suzuki S-Cross fiyatı ile rakiplerine meydan okuyor! Kısa süreliğine geçerli indirim fırsatı! - Page 4

İç mekanda da işçilik kalitesi, donanımların dikkat dağıtmayan konumlanışı ve genişlik dikkate değer. Koltuklar dik konumdayken bagaj hacmi 430 litre, koltuklar yatırıldığında ise 1230 litreye ulaşıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.