Otomobil

Tamamen elektrikli yeni BMW iX3 milyonluk fiyatı ile Türkiye'de

Yüzde 100 elektrikli BMW iX3, milyon TL'ye ulaşan fiyatı ile Türkiye'de satışa sunuldu. İşte otomobilin özellikleri.

Tamamen elektrikli yeni BMW iX3 milyonluk fiyatı ile Türkiye'de - Page 1

Elektrikli otomobil seçeneklerinin hızla arttığı ülkemizde yeni bir model daha satışa sunuluyor. BMW'nin yeni elektrikli SUV modeli olan BMW iX3 Türkiye'de piyasaya sürüldü. Aracın önemli özellikleri arasında WLTP standardına göre 459 km olan menzili, 286 beygir gücündeki motoru ve 0-100 km hızlanması 6.8 saniye değeri öne çıkıyor.

WLTP kriterlerine göre 459 kilometrelik menziliyle dikkat çeken Yeni BMW iX3 yüksek performans ve verimliliği bir arada sunan beşinci nesil eDrive teknolojisiyle BMW’nin tamamen elektrikli mevcut modellerinden yüzde 30 daha fazla güç üretiyor. Geliştirmeler neticesinde 286 bg maksimum güç ve 400 Nm maksimum tork üreten elektrikli motor otomobili 0’dan 100 km/s hıza 6.8 saniyede ulaştırıyor. Yeni BMW iX3, hızlı şarj istasyonlarında 10 dakikada yaklaşık 100 kilometrelik bir menzile kavuşurken yalnızca 34 dakikada pillerini yüzde 80 oranında şarj ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.