8. Ford Model T. Henry Ford' un ürettiği ilk otomobilllerden olan Model T o günlerde herhangi bir rakibi olmadığı için, Dünya genelinde 16.5milyon satarak tarihte en çok satılan 8. otomobildir.

7. Honda Accord. Enteresan geliyor, ülkemizde benzinli olduğu için çok tercih edilmeyen Honda otomobilleri, her yerde yakıt o kadar çok pahalı olmadığı için tercih edilmiş gözüküyor. 8 nesildir üretilen Accord 17.5 milyon satış adedi ile en çok satanlar listesinde 7. sırada.

6. Honda Civic. Honda şaşırtmaya devam ediyor, ülkemizde Accord modeline nazaran daha çok tercih edilen Civic modeli ilk defa 1973' te piyasaya sunulmuştur ve halen satılmaktadır. 19 milyon satış adedi ile tarihte en çok satan 6. otomobildir.

5. Ford Escort. Hepimiz hatırlarız az mı görüyorduk bu otomobili. Hiç görmesek günde 50 kere görüyorduk. Belli ki dünyada da böyleymiş :) Şu anda üretilmemesine rağmen 20 milyondan fazla satmış otomobil en çok satan 5. otomobildir. Ayrıca Ford' un en çok satan sedan otomobilidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.