Otomobil

Tesla sahibi anahtarı koluna yerleştirdi

ABD'de bir kullanıcı Tesla marka otomobilinin anahtarını küçük bir operasyonla koluna yerleştirdi.


Çılgın otomobil sahiplerinden biri ilginç bir çalışmaya imza attı ve Tesla marka otomobilin anahtarında bulunan dijital algılayıcıyı sökerek koluna yerleştirdi. ABD'de yaşayan Amie DD isimli Tesla Model 3 kullanıcısı standart tesla anahtarındaki elektronik devreyi sökerek işe başladı. Bu işlemin ardından ortaya çıkan elektronik devreyi biyopolimer ile kaplayan yazılımcı daha sonra küçük bir operasyonla bunu kolundaki derinin altına yerleştirdi.

Tesla sahibi anahtarı koluna yerleştirdi

Kolunda biraz şişlik oluşturan bu mekanizma sayesinde aracının kapısını açabilen Amie DD, yaptığı çalışmadan oldukça memnun görünüyor.

Böyle bir çalışma yapmak ne kadar mantıklı bilinmez. Ancak insanın aklına otomobili sattığınızda ya da farklı bir otomobil kullanmaya başladığınızda ne yapacağız sorusuda gelmiyor değil. Siz bu sorunun yanıtını düşünürken Amie DD'nin bu işlmi yaparken hazırladığı video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Videoda cerrahi operasyon kısmının biraz kanlı olduğunu da belirtelim:


Yorumlar
random
satarken napıcak
Cevapla
emir
anahtarı nereye koyduğunu unutmasın da
Cevapla
Kral geri döndü
Bu insan kesinlikle Ruh hastası tedavi görmesi gerekiyor.
Cevapla
yorumcu
oda bisimi Fotograf makinesi koyanini gorduk internette ...
Cevapla
ni
arabayı alana cız bedava :-) işin şakası tabi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.