Otomobil

TOGG: Bu haberlere itibar etmeyin!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Türkiye'nin Otomobili ile ilgili fiyat iddialarına açıklama getirdi.


Geçtiğimiz günlerde Trükiye'nin Otomobili'nin fiyatı ile ilgili iddialar kamuoyunda tartışılmaya başlanmış ve bazı rakamlar internette dolaşmaya başlamıştı. 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen otomobilinin fiyatının 170 bin TL'den başlayacağı iddiası internette yayılmıştı. Konuyla ilgili olarak otomobili geliştiren TOGG cephesinden açıklama geldi.

TOGG: Bu haberlere itibar etmeyin!

Twitter resmi hesabından açıklama yapan TOGG şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye’nin Otomobili’nin fiyatlarını kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022’den önce de açıklamamız mümkün değil.

Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyiniz.

Heyecan yaratacak gelişmeler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz 😉"

Böylece yapılan spekülasyonlara kesin bir dille son veren TOGG, üretilecek aracın fiyatının henüz belli olmadığını ve 2022 yılında belli olacağının altını çizdi. Zaten bu en doğrusu. Zira şimdiden 2 yıl sonra üretilecek bir otomobilin fiyatının belli olması mümkün görünmüyordu.

Yorumlar
Monarch
yani diyorlar ki şimdi niye belirletim enayimiyiz? 2 yıl sonra fiyatlar illaki yüksek olacaktır
Cevapla
Zor Soru Soran Adam
Peki ozaman soruyu şöyle soralım: Eger Togg bugün üretim bandından inse yani bugün anlık fiyatı ne olur ! ? Cevap yok ! Düşünün bir yatırım yapıyorsunuz ve yaptığınız analizler ile bugünün anlık FİYATINI belirleyemiyorsunuz ! Dalgamı geçiyorsunuz siz...kimse yerli otoya karşı değil...karşı olunan gidilen YOL SİSTEM MOTOR PİL MONTAJ vb gibi bazı AKLA yatmayan olayların tam olarak belli olmaması...Neyse ya...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.