Japonya merkezli otomotiv devi Toyota, 2022 model yılına ait fiyatları açıkladı. Şirketin SUV pazarındaki temsilcisi C-HR da fiyatları güncellenen araçlar arasındaydı. İşte biz de sizler için bu modelin 2022 yılına ait versiyon seçenekleri ve fiyat listesini derledik. Hybrid olarak bilinen elektrik destekli benzinli bir motor kullanan Toyota, bunun en başarılı örneklerini sunmaya devam ediyor. Üstelik marka bunu SUV aracının ismine de eklemiş durumda.

Toyota C-HR Hybrid fiyat listesi


Toyota C-HRHybrid ülkemizde ilgi gören SUV modellerinden biri. Gerek asi tasarım yapısı gerekse Hybrid olarak bilinen motoruyla ilgi uyandıran aracın en sevilmeyen yönü ise arka yaşam alanı.

Tasarımı sebebiyle arka camları biraz küçük olan araç, daralan yapısı yüzünden biraz basık bir hava veriyor. Siyah tavan seçeneğinin kullanılması ise klostrofobi yaşamanıza sebep olabilir. Bu bakımdan Toyota C-HR Hybrid genellikle geniş ailelere pek hitap etmiyor.

Model baz donanım seviyesinde 552.100 TL’den satışa sunulmuş durumda. C-HR’ın en pahalı versiyonu ise 659.400 TL olarak dikkat çekiyor. Diğer marka ve modelleri düşündüğümüz zaman donanımlar arasında bir uçurumun olmadığını net bir şekilde söyleyebiliriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.