Toyota ürün gamının en popüler aracı olmayı sürdüren ve 1966 yılından bu yana 150 ülkede 44 milyondan daha fazla satış adedine ulaşan Corolla, Toyota'nın toplam global satışlarının da yüzde 20'sini oluşturuyor. Güçlü tasarım ve üstün kaliteyi daha fazla ön plana taşıyan yeni Corolla, Toyota'nın Under Priority ve Keen Look tasarım dilini kullanarak yeni bir ön yüze kavuştu.

Yeni Corolla, D segment araç görünümünü, sunduğu daha geniş ön alt ızgara, yeni tampon tasarımı ve yenilenmiş bagaj üstü krom detayı ile kuvvetlendirdi. Dış tasarımında yeni LED farlar, LED ışık çizgisi, LED arka stop lambaları ve karartılmış arka ve arka yan camlar ile kapı kollarındaki yeni krom detaylar prestij algısını üst seviyeye taşıdı.

Yeni Corolla'nın kabininde ise yalnızca araç içi teknolojik özelliklere değil, aynı zamanda premium algısını artıran önemli iyileştirmelere de imza atıldı. Kabinde yapılan kapsamlı düzenlemeyle birlikte yenilenen özellikler arasında, sportif klima paneli, 7 inçlik Toyota Touch 2 dokunmatik ekran ve 4,2 inçlik renkli (TFT) çok fonksiyonlu ekran yer alıyor.

Ayrıca yumuşak doku malzemeler, saten krom detaylar ve lake siyah kaplamalar iç kabin dizaynında sofistike görünümü güçlendirdi. Benzinli modellerde geliştirilmiş yeni nesil Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HAC3), Yeni Corolla'da bir diğer özellik olarak sunuluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.