Toyota Corolla 2022 fiyat listesi açıklandı! Bakmayan pişman - Page 1

2022 Toyota Corolla fiyatlarına göre beklentileri fazlasıyla karşılayan bir tasarıma sahip. Araç sürücülerinin uzun süredir tercihleri arasında yer alan  otomobil serisi 2022 fiyat listesini kullanıcılara sunmuştu. 

Toyota Corolla 2022 fiyat listesi açıklandı! Bakmayan pişman - Page 2

Corolla'nın bu kadar çok tercih edilmesinin sebepleri arasında konforlu bir tasarım sunması yer alıyor. Sade, geniş ve yenilikçi bir iç mekana sahip otomobiller sürücünün ve yolcunun her zaman rahat etmesini sağlıyor.

Toyota Corolla 2022 fiyat listesi açıklandı! Bakmayan pişman - Page 3

Yenilenen donanım özellikleri ile daha fazla tercih edilen bir otomobil serisi haline gelen Yeni Corolla sınıfındaki aynı fiyat bandındaki rakiplerine kıyasla sunduğu konfor ile ön plana çıkıyor. Görünüşe göre yeni Corolla eski versiyonlarına göre daha sportif ve dinamik bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Toyota Corolla 2022 fiyat listesi açıklandı! Bakmayan pişman - Page 4

Toyota’nın “efsaneleşen” modeli, 2017 yılında satış rekorları kırmıştı. Ancak otomobil fiyatlarında yaşanan artışlar ve çip kıtlığı gibi sebeplerle şu anda otomobil sahipleri ve otomobil almak isteyenler iki kere düşünür oldu diyebiliriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.