Toyota Proace City Türkiye fiyatı ile şaşırttı! Bu fiyata yok satabilir - Page 1

. 1.5 litre dizel motor seçeneği 100 HP maksimum güç üretiyor, birleşik yakıt tüketimi 100 km’de 4.2 litre ve Dream donanım versiyonu ile satışa sunuyor.

Toyota Proace City Türkiye fiyatı ile şaşırttı! Bu fiyata yok satabilir - Page 2

Buna karşılık 130HP ‘lik motor seçeneği ise 4.3 ile 4.4 litre yakıt ortalaması ile karşımıza çıkarken, Dream, Flame X-Pact,  Passion X-Pact donanım paketleri ile görücüye çıkmakta..

Toyota Proace City Türkiye fiyatı ile şaşırttı! Bu fiyata yok satabilir - Page 3

Toyota Proance City aralarında yaya algılama özelillikli ön çarpışma önleyici sistem, trafik işdareti algılama sitemi, yorgunluk tepit sistemi, şerit takip sistemi, hız sınırlayıcı, otomatik yanan uzun farklar, adaptif hız sabitleme sistemi ve römork savrulma kontrol sisteminin bulunduğu bir çok güvenlikli sürüş özelllikleri ile donatılmış.

Toyota Proace City Türkiye fiyatı ile şaşırttı! Bu fiyata yok satabilir - Page 4

Araç teknolojik donanımları da es geçmiyor. Dokunmatik ekran, multimedya özellikleri, geri dönüş monitörü, elektronik park freni ve otomatik vites kontrol kumandası sürüşü oldukça konforlu hale getiriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.