Otomobil

Toyota Supra Batmobile'e dönüştü!

Toyota'nın efsanevi otomobili Toyota Supra, tasarımcının elinde modern görünümlü Batmobile'a dönüştü. Dijital ortamda hazırlanan bu tasarım görülmeye değer.

Toyota Supra Batmobile'e dönüştü! - Page 1

Dijital otomotiv tasarımcısı Ted Li, yeni Batman filminden etkilenerek yeni tasarımı ile karşımıza çıktı. Toyota'nın efsane otomobili Toyota Supra'yı Batmobile'a dönüştüren bu çılgın tasarımcı ortaya bakmalara doyulmayan bir tasarım çıkarmayı başarıyor.

Tasarımcı Li, Supra'nın biçimli kıvrımlarını tamamlayan çok farklı üç tasarım ortaya koyuyor. İlki, otomobilin alev saçan canavar gibi görünen arka kısmı. Bu bölüm oldukça yırtcı görünüyor.

İkincisi ise tanktan esinlenilen Tesla Cybertruck'ın tasarım hatları oluyor. Poligon şeklinde tasarlanan Toyota Supra, Cybertruck'ı bir bakışta çok andırıyor.

Üçüncüsü ve tasarımın direkt ilham kaynağı olan Karlmann King oluyor. Bu üç farklı tasarımı tek bir yerde harmanlayan Ted Li gerçekten de görülmeye değer bir tasarım ortaya koymuş diyebiliriz.

Aşağıdan bu canavarın tüm görsellerine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.