Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Bu fiyata daha iyi SUV yok! - Page 1

Otomobil dünyasında başarılı olan modellerini SUV pazarına taşıyan Toyota, bilindik modellerinin popülerliğinden yararlanmak istiyor. Japon üreticinin bu pazarlama stratejisi ne derece başarılı olur bilinmez ancak bir gerçek var ki bu politika, B-SUV alanında Toyota Yaris Cross modelini doğurdu. Hatchback versiyonuna oldukça benzer bir tasarım çizgisine sahip olan Yaris Cross, beklendiği gibi daha çok kadın kullanıcılar tarafından benimsendi.

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Bu fiyata daha iyi SUV yok! - Page 2

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Kadınların yeni gözdesi


Pek çok farklı renk seçeneğine sahip olan Yaris Cross, bütün versiyon seçeneklerinde tam otomatik şanzımanla beraber geliyor. Yine bütün donanım seviyelerinde 1.5 litrelik motora ev sahipliği yapan araç, hali hazırda ülkemizde 877.500 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Bu fiyata daha iyi SUV yok! - Page 3

Ülkemizde sıfır otomobil fiyatlarının günden güne arttığını hesaba katacak olursak, aracı satın almak isteyenlerin elini çabuk tutması gerektiğini söyleyebiliriz.

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Bu fiyata daha iyi SUV yok! - Page 4

Toyota, bütün modellerinde olduğu gibi Yaris Cross için de hibrit motor seçenekleri sunuyor. Elbette bu versiyonların diğerlerine göre biraz daha tuzlu olduğuna şahit oluyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.