Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Harika tasarım harika fiyat! - Page 1

Toyota, B-SUV segmentinde güçlü bir modelle uzun süre boyunca eksik kalmıştı. Ancak Toyota'nın sevilen B HB modeli olan Toyota Yaris, SUV versiyonuyla bu boşluğu doldurdu. Yaris Cross adıyla sahneye çıkan araç, kardeşiyle benzer bir tasarım çizgisine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Toyota Yaris Cross, kullanıcılara şehir içinde manevra kabiliyeti ve SUV'un sunduğu avantajları bir arada sunuyor.

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Harika tasarım harika fiyat! - Page 2

Yaris Cross'un dış tasarımında, Toyota'nın güncel tasarım dilinin izleri görülüyor. Şık hatları, yüksek tavan yapısı ve geniş tekerleklerle birlikte crossover tarzını yansıtan bir görünüm sergiliyor. Yaris Cross, kompakt boyutlarıyla şehir içi kullanımda kolaylık sağlarken, SUV özellikleriyle de sürücüye daha yüksek bir oturma pozisyonu ve daha fazla yol tutuş sunuyor.

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Harika tasarım harika fiyat! - Page 3

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Harika tasarım harika fiyat!


Modelin iç mekanı, geniş ve ferah bir kullanım alanı sunuyor. Kaliteli sayılabilecek malzemelerin kullanıldığı iç mekanda modern bir tasarım anlayışı hakim. Yüksek sürüş pozisyonu, sürücüye daha iyi bir görüş açısı sağlarken, ergonomik düzenlemeler ise sürüş konforunu artırıyor. Arka koltuklar da geniş olup, yolculara rahat bir seyahat imkanı sunuyor.

Toyota Yaris Cross fiyat listesi: Harika tasarım harika fiyat! - Page 4

Yaris Cross'un bagaj hacmi ise sınıf standartlarına göre biraz daha altta kalıyor. 397 litrelik bagaj hacmi, yeterli bir depolama alanı sunmakla birlikte, bazı rakiplerine göre daha küçük kalabiliyor. Ancak arka koltukların yatırılmasıyla birlikte geniş bir yükleme alanı elde etmek mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.