Toyota Yaris fiyat listesi! İşte size fırsat - Page 1

B sınıfı hatchback denince akla gelen ilk modellerden birisi de Toyota Yaris oluyor. Özellikle de hanımlar tarafından tercih konusu olan söz konusu otomobil, çok farklı donanım seçeneklerine sahip. Bu da tüketiciler için ciddi bir avantaj diyebiliriz. Peki ama bahse konu olan donanım seçeneklerinin güncel fiyatları ne durumda? İşte haberimizde, bu sorunun cevabını bulabileceksiniz. İsterseniz fazla vakit kaybetmeden başlayalım!

Toyota Yaris fiyat listesi! İşte size fırsat - Page 2

Toyota Yaris fiyat listesi! İşte size fırsat


Toyota Yaris’in genel olarak hanımlar tarafından tercih edildiğini söylemiştik. Bunun ana sebebi, elbette ki aracın boyutları.

Toyota Yaris fiyat listesi! İşte size fırsat - Page 3

Şehir içi kullanımlarda rahat bir sürüş deneyimi sunan söz konusu aracın park anlamında da hayat kurtardığını ifade etmek lazım. Özellikle de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi park sıkıntısı olan şehirlerimizde Yaris gibi otomobiller oldukça değerli hale geliyor.

Toyota Yaris fiyat listesi! İşte size fırsat - Page 4

Toyota Yaris günümüzde 1.0 litrelik benzinli motorla beraber geliyor. Elbette ki bu, aracın baz donanım seviyesi için geçerli bir bilgi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.